Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Beykoz Belediyesi Meclisi Haziran Ayı’nın son toplantısında, AK Parti İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın istifasıyla boşalan meclis üyeliğine yedek üye olan Bilal Karabacak seçildi. Karabacak encümen üyesi de oldu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yönetiminde yapılan toplantıda bir önceki tutanağın oy birliğiyle oylanmasının ardından raporlar görüşüldü.

Başkan Çelikbilek: “Babalar Günü Kutlu Olsun”

Başkan Yücel Çelikbilek, genel kurula hitabında tüm babaların, baba adaylarının gününü kutladığını belirterek büyüklere hürmet göstermenin önemine değindi. Ayrıca bugün itibariyle yaz tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dilediğini ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanlığı görevi nedeniyle meclis üyeliğinden istifa eden Hanefi Dilmaç’tan boşalan meclis üyeliğine yedek üye olan Bilal Karabacak seçildi. Ayrıca, meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu’ndan boşalan encümen üyeliğine de 27 oyla seçilen Karabacak, Tarife, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Çevre ve Şehircilik Komisyonlarına da oy birliğiyle seçildi. Karabacak, tüm meclis üyelerine teşekkür ederken, güzel bir Beykoz için hep birlikte imza atmayı diledi.

Bir sonraki meclis toplantısı 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü yapılacak.