Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

AK PARTİ

Muharrem Kaşıtoğu

ÖZGEÇMİŞİ

  1973 Kastamonu doğumlu olup, 1976 yılından itibaren Beykoz’da ikamet etmektedir. AK Parti Beykoz Teşkilatı’nın kurucularından olup çeşitli kademelerinde görev almış ve son olarak tanıtım ve medyadan sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevini yürütmüştür.
 
  İlk ve ortaokulu Beykoz’da, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Teknik Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ‘İstanbul Araştırmaları’ bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı. 2. Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim ‘’Marka Şehirler’’ Bölümünde yapmaktadır.
 
  Kitap yayıncılığı ve dağıtımcılığı alanında faaliyet yapmakta olup, yerel basında yazılar yazmaktadır. Beykozlu Kastamonulular Derneği’nin kurucu Başkanı olan Kaşıtoğlu, halen Türk Kızılayı Avrasya Şubesi Başkan Vekilliği, Kastamonu Çalışma Grubu Başkan Vekilliği ve İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.
 
   60’lar Hikaye -70’ler Terane – 80’ler Şahane, Edebiyatımızda Beykoz ve Beykozlu Edebiyatçılar, Yazmış Bulunduk, Beykoz Masalı (Çocuk Kitabı) isimleri ile yayınlanmış, dört kitabı vardır. Evli ve üç çocuk babası olan Muharrem Kaşıtoğlu, 2009-2014 döneminde yürüttüğü İBB Meclis üyeliği görevine, 30 Mart 2014’te tekrar seçilmiştir.