Kış Spor Okulla

 

 

 

Beykoz ilçesi gençlerinin sportif zenginliği teneffüs edebilecekleri tesislerde buluşarak;   sokaklardan edinilebilecek zararlı alışkanlıklardan korunmalarına yardımcı olmak, fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlen Spor eğitimleri 6–16 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak yararlanabileceklerledir. Spor okullarında (basketbol, voleybol, hentbol, güreş, masatenisi, tenis,karate, taekwondo,  cimnastik, kano-kürek ve okçuluk) olmak üzere, toplam 11 farklı branşta uzman eğitmenler nezaretinde eğitim verilecektir.

 

Kayıt Başlangıç Tarihi: 10 Şubat Pazartesi

Kayıt Yeri: Beykoz Belediye Başkanlığı Spor Kayıt Masası- Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı Ek Hizmet Binası -Yeni Mahalle Şehit Şerife Bacı Hizmet Binası –Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi-Tokatköy Muhsin Yazıcıoğlu Ek Hizmet Binası-Beykoz Belediye Başkanlığı Kavacık Hizmet Binası

Spor Okulları Eğitim Başlangıç Tarihi: 22 Şubat Cumartesi

İrtibat Telefonu: 444 6 661 (Dahili-   8238/8275 )

 

Başvuru için gerekli evraklar:

1 adet fotoğraf, kayıt formu

 

 Riva Koşusu

 

9 Şubat Riva yol koşusuna 372 erkek, 145 kadın,112 çocuk  toplamda 629 kişi katıldı.

Yarışmacılara çeşitli hediyeler takdim edildi.

 


Pazar Bisikleti

Her pazar bisiklet sporunu yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmak için pazar günleri saat 10.00'da Asgari Kalabalık Bisiklet Turu gerçekleştiriyoruz ve gün sonunda çekilişle bisiklet, paten, kask ve telefon tutacağı hediye ediyoruz.

 

 

 

 

Bisiklet Eğitimi

Pazartesi günleri hariç her gün saat 11.00 ile 19.00 arası bisiklet  eğitimlerimiz 7'den 70'e eğitim vermeye devam ediyor.

 

NOT:Bisiklet eğitimine ara verilmiştir. İleri bir tarihte tekrar başlayacaktır.

 

 

Aerobik & Zumba Dersleri

Perşembe günleri saat 10.00 - 11.00 arası R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde aerobik ve zumba dersleri yapıyoruz. Kayıt ve başvuruya gerek yoktur, derslerimiz herkese açıktır. Her perşembe aynı saatte R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde derslerimize katılabilirsiniz.

 

 
 

 

 

Dokümanlar
Foto Galeri